Kosovës i buzëqesh fati në shortin e Ligës së Kombeve, këto kombëtare do t’i ketë përballë

Është tërhequr sot shorti për edicionin e ri të Ligës së Kombeve.

Kombëtarja e Kosovës ka mësuar kundërshtarët në fazën e grupeve të Ligës C.

“Dardanët” gjenden në grupin 2, bashkë me Rumaninë, Qipron dhe fituesin e duelit mes Lituanisë dhe Gjibraltarit

Ndeshjet e këtij edicioni në Ligën e Kombeve nisin në muajin shtator.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights