19.5 C
Pristina
E mërkurë, 19 Qershor, 2024

Zhvishen në bregdet vjehrra dhe reja, Mihrija me Tringën

Mihrije Braha vazhdon të paraqitet shpesh dhe me plot dashuri me renë e saj, Tringën.

Vjehërr dhe re janë shfaqur nga bregdeti me kostume plazhi.

Gruaja e Naim Abazit ka 56 vite jetë, por vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale me foto joshëse.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights