Zbulohet e dashura e Mozzik, vajza e politikanit të njohur

Mozzik është një personazh publik që shpesh herë ka bërë lëmsh rrjetin, ku herë deklaron se është në lidhje dashurie dhe më pas konfirmon se është beqar.

Mirëpo postimi i tij i i fundit i bërë në profilin e tij të Instagramit, duket se ka vërtetuar qartë se reperi është duke shijuar një lidhje të re dashurie.

Artisti ka publikuar në Instastory një fotografi teksa shihet duke përqafuar një vajzë. Reperi ka zgjedhur të mos zbulojë imazhin e partneres së tij të re, duke u përpjekur që ta mbulojë sa shumë të jetë e mundur.
Ndërsa Prive, raporton se Mozzik është lidhje dashurie me vajzën e Lutfi Hazirit.

Lotina Haziri dhe Mozzik po kalojnë edhe pushimet së bashku.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights