Shoqja e ngushtë e Shqipes së Big Brother Vip, i zbulon një sekret të cuditshëm asaj. Ja çfarë bëri ajo….

Në emisionin Kojshia Show këtë javë ishin të ftuar aktoret e tregimeve popullore Dashni dhe Pabesi.

Vëllezrit Fatmir Loshi e Imer Loshi se bashku me Vjollca Dajaku e Bahrije Hashani si dhe me Modelen e njohur nga Shqiperia Anisa Musta.

Anisa Musta, modelja e njohur nga Shqipëria tha se e ka shoqe të ngushtë Shqipe Hysenaj e cila aktualisht në Big Brother Vip Kosova.

Anisa i ka zbuluar një sekret të cuditshëm shoqes së saj të ngushtë, Shqipes.

Nidqeni minuten e 114-të të emisionit për ta parë këtë moment!

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights