29.1 C
Pristina
E mërkurë, 19 Qershor, 2024

“Përkushtohesh vetëm tek i madhi Allah”, Shpat Kasapi zbulon se ka shkuar te Hoxha për të bërë “rukje” dhe se është shëruar nga mësyshi

Këngëtari i njohur Shpat Kasapi ishte i ftuar në emisionin LIBERO në ATV, ku bëri një rrëfim ekskluziv për jetën e tij private, por edhe karrierën e bujshme muzikore.

Ai tregoi se për një kohë ka bërë një pauzë të qëllimshme që të merret me veten.

“Ka pasur faza të ngritjes, të uljes, kam pasë një fazë ku kam pauzuar qëllimisht të merrem me veten sepse kisha një fazë ku u mbingarkova shumë nga muzika. Ishte ajo koha kur unë nuk dilja i lirë në qytet prej shtëpisë nuk dilja i lirë nga fansat, nga adhuruesit edhe thash të merrem me vete, pak të largohem disi që të qetësohem. E kam marrë veten goxha”, thotë Shpati.

Ai thotë se ka pasur probleme edhe me mësyshë, nga e cila thotë se është “shëruar” pasi që ka bërë edhe ‘rukje’ te hoxha.

I pyetur se i kanë ndihmuar ‘rukjet’ për t’u çliruar nga mësyeshi, ai u përgjigj: “Patjetër. Është diçka që ti mbështetesh në besim dhe harron të kaluarën, harron gjendjen psikologjike dhe shëndetësore tënden. Përkushtohesh tek i Madhi Allah”. /atvlive.tv

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights