Nuk po dihet më se cila është nëna e cila e bija

Këngëtarja e njohur kosovare, Violetë Kukaj është ndër këngëtaret më me zë në vend.

Ajo tashmë është shumë aktive edhe me projekte të reja muzikore, përcjell ORAinfo.

Violeta është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

E në fotografinë e fundit shihet ajo bashkë me vajzën e saj, ku të dyja kanë vendosur filtera dhe nuk po dallohen fare nga njëra-tjetra.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights