Një video si në përralla, Luizi dhe Kiara tregojnë portretin e vajzës Luna Mari

Çifti shumë i dashur për publikun, Kiara Tito dhe Luiz Ejlli kanë publikuar për herë të parë portretin e vajzës së tyre, Luna Mari.

Ata u bënë prindër një muaj më parë, ndërsa ndjekësit e tyre kanë pritur këtë moment të veçantë, ku dyshja kanë realizuar një video dhe fotosesion, të veshur me të bardha, ndërsa vajza me rozë.

“Luna Mari Ejlli ju falenderon secilin prej jush për dashurinë, urimet dhe dhuratat e mrekullueshme që ka marrë që pa lindur dhe në vazhdim”, shkruan dyshja në Instagram.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights