“Mos e votoni kosovaren”, Fifi tregon bullizimin që iu bë në Shqipëri

Artista Filloreta Raçi e njohur si Fifi, së fundmi ka rikujtuar një periudhë jo të lehtë të jetës së saj.

Fifi tregon se pjesëmarrja e saj në “Kënga Magjike”, në vitin kur këndoi këngën “Zhurmë” iu dha frikën artistëve tjetër të cilët e bullizuan maksimalisht.

Ndër tjera Fifi tregon së i dëgjonte fjalët “Mos e votoni kosovaren”, këtë e dëgjonte nga artistët që ia kishin frikën dukë u munduar të ia mbyllnin dyert e suksesit.

Kujtojmë, që sot kosovarja ka arritur sukseset e dëshiruara dhe çdo këngë e saj shndërrohet në hitë, shkruan “Kosovarja”.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights