Mihirja: Po jetoj me rejën në një kulm, u kënaqum

Mihrije Braha ka qenë e ftuar në District.

Ajo ka folur edhe për djalin e saj dhe nusën e tij, Tringën, të cilët janë fejuar muaj më parë, shkruan Gazeta10.

E, për rejën e saj Mihrija ka dy fjalë.

Këngëtarja tha se po jetojnë bashkë në një kulm, madje, tha ”u kënaqem”.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights