Lajmërohet Arta Nitaj është shtatzënë në pritje të fëmijës së parë

shtatzënë dhe në pritje të fëmijës së saj të parë.

Lajmi për shtatzëninë e saj erdhi pas spekulimeve të shumta dhe është bërë zyrtarisht i njohur përmes një prej kronikave të përjavshme të emisionit të njohur “Prive”, duke konfirmuar zërat që qarkullonin prej kohësh për lajmin e gëzueshëm.

Arta, e cila ka qenë një figurë e njohur në industrinë e modës dhe rrjeteve sociale, ka vendosur të tërhiqet paksa nga vëmendja publike dhe të përqendrohet në jetën personale.

Burimet pranë saj kanë zbuluar se ish-aktorja e “O Sa Mirë” është disa muajshe shtatzënë dhe po pret një djalë, gjë që padyshim shton akoma më shumë emocionet dhe pritjen për ardhjen e fëmijës së saj.
Gjithashtu, Arta Nitaj raportohet të jetë vendosur në Tiranë, ku duket se po gëzon momentet e saj të lumtura në pritje si nënë për herë të parë. Ky zhvillim i ri i jep fund periudhës së saj të mungesës nga syri i publikut dhe hap një kapitull të ri në jetën e saj.

Ndërsa Arta vazhdon të mbetet diskrete për jetën e saj private dhe detajet e shtatzënisë, fansat dhe ndjekësit e saj me siguri do të jenë në pritje të më shumë lajmeve dhe fotografive që do të pasqyrojnë këtë periudhë të bukur në jetën e saj. Modelja dhe tashmë nëna në pritje po përjeton një nga udhëtimet më të mrekullueshme të jetës dhe ia urojmë të gjitha të mirat në këtë aventurë të re.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights