“Është një rrenc, e prej rrencit…”, Juli Nura nuk i kursen ofendimet për Stresin

Një marrëveshje për 30 mijë euro mes Julit dhe Stresit në “Big Brother VIP Kosova”, është bërë e përfolur prej kohësh.

Reperi nga Shqipëria, fitues i edicionit të parë të “BBVK”, i kishte premtuar Julit 30 mijë euro nëse do ta fitonte kompeticionin, por fjala e dhënë nuk është mbajtur.

Për këtë arsye, Juli ka folur në disa herë, e së fundi edhe në studion e “The Elite Way” në “ATV”, ku ajo nuk i ka kursyer ofendimet për Stresin.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights