19.5 C
Pristina
E mërkurë, 19 Qershor, 2024

Ditë zie në familjen e Teuta Selimit

Familja e këngëtares Teuta Selimi ka dhënë lajmin e hidhur për vdekjen e më të dashurit të tyre, raporton Sinjali.

Babai i Teutës, Hamit Selimi ka vdekur sot, njoftuan familjarët në Facebook, me ç’rast kanë dhënë detajet e ceremonisë së varrimit.

“Me dhimbje dhe pikëllim te thelle njoftojmë familjarët, miqtë, dashamirët se ndërroj jetë babai yne HAMIT SELIMI. Varrimi i te ndjerit bëhet sot ne ora 13:30 në varrezat e Prishtinës-Dragodan.” – thuhet në njoftim.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights