Bora Zemani e ndryshon komplet fytyrën, as që njihet

Prezantuesja Bora Zemani aktualisht është në pauzë dhe po qëndron larg ekranit.

Këtë kohë ajo po e shfrytëzon për të qendruar pranë Donaldit dhe të birit dhe shihet se po e shijojnë kohën bashkë.

Bora Zemani, gjatë kësaj periudhe ka bërë edhe një ndryshim të dukshëm në pamje, duke nisur nga ngjyra e flokëve, shkruan “Kosovarja”.

Edhe portreti i prezantueses duket mjaftë i transformuar.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights