Nihuni me llapjanen e jashtëzakonshme: Vozit traktor, pren dru dhe shet fishekzjarre

Mund të tingëlloj satirike, por jo, e reja nga llapi, bënë punë të pazakonshme për femrat.

Ajo vozit traktorin, pren drunjë, madje shet edhe fishekzjarre për fundvit, shkruan lajmi.net.

Ajo para kamerës së lajmi.net ka rrëfyer për punët që bënë.

Për më shumë ndiqeni videon e mëposhtme.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights