29.1 C
Pristina
E mërkurë, 19 Qershor, 2024

Hetem Ramadani tregon se si Fatmir Zymberi i dha dy thasë me para 4 milionë marka për armatim të UÇK-së – Ja çfarë na ndodhi me to!

Këtë të diel, mysafir në emisionin Kojshia Show ishin, Hetem Ramadani, që ndryshe njihet për aplikimin e mjekësisë alternative, si dhe biznesmeni, pronari i KFC-së, njëherësh edhe kryetari i bordit të Prishtina Mall, Fatmir Zymberi.

Hetem Ramadani, në këtë emision tregoi një ngjarje kur biznesmeni Fatmir Zymberi i kishte dhënë atij dy thasë me para.

Më shumë detaje i gjeni në emisionin e plotë në videon më poshtë:

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights