Tag: Atdhe Gjoci

spot_imgspot_img

A ndihet Zoti sot më i lehtësuar kur Ahmedi po kryen detyrat e Tij

Shkruan: Atdhe Gjoci Kur të vret Zoti e flet për vdekjen e të tjerëve pa e kuptuar se je i vrari fundit që po flet...

E përtashmja apo sihariq i yshtur në profeci

Shkruan: Atdhe Gjoci Tek po ecja bulevardit të qytetit nën shkëlqimin e flamujve, të vendosur për nderë të 28 Nëntorit, ditës së pavarësisë, s’ke si...

Kush ma tredhi kryeministrin

Shkruan: Atdhe Gjoci Shakaxhi po, shoumen po, artist po e po, nikoqir joveç i mirë, por edhe i ngrohtë dhe mu siç i ka hije...

Kobra, kingu dhe tigri në xhunglën e shoqërisë arkaike

Shkruan: Atdhe Gjoci Sot në mediat tona japin lajme të zeza për vrasjen e 31-vjeçarit nga Kukësi në haremin e ‘kobrave’ dhe ‘kallashëve’ me kallashnikov...

Kryeministër, të paska zënë gjaku

Shkruan: Atdhe Gjoci Ramën nga madhështia e tij nuk po e zë Evropa. Kjo nuk po i rri mirë sepse nuk ia japin primatin siç...

Tre hapa mashtrimi brenda një dekade

Shkruan: Atdhe Gjoci E gjithë Shqipëria e Veriut u revoltua disa herë, me synimin për të fituar autonominë dhe mbi të gjitha, për të përcaktuar...
Verified by MonsterInsights