Zbulohet se kush janë pesë lojtarët, për të cilët Franco Foda shkoi ta shikojë ndeshjen Ballkani – Malisheva në stadiumin e Suharekës

Në ndeshjen në mes Ballkanit dhe Malishevës i pranishëm në tribunat e stadiumit në Suharekë ka qenë edhe përzgjedhësi i kombëtares së Kosovës, Franco Foda.

Në emisionin ‘EKIPI A’ është diskutuar se cilët janë ata lojtarët e monitoruar nga gjermani.

Analistët Alban Lumi dhe Arsim Prepolli kanë zbuluar emrat e rinj, të cilët me gjasë mund të jenë pjesë e kombëtares për ndeshjet e ardhshme.

“Lumbardh Dellova, Lindon Emerllahu, Drilon Hazrollaj, mendoj që janë ata emrat që janë në listë. Unë mendoj që janë edhe dy futbollistë tjerë nga Superliga” tha Lumi.

Kurse Arsim Prepolli, tha që, mendon se ftesa mund t`i shkojë mesfushorit edhe Drilon Islami të Prishtinës.

Kujtojmë që në ndeshjet e marsit, Kosova do të luajë me Armeninë dhe Hungarinë si mysafir.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights