29.1 C
Pristina
E mërkurë, 19 Qershor, 2024

Video që po bën xhiro në rrjetet sociale, Cristiano Ronaldos bie në ‘sexhde’ si myslimanët

Skuadra e Al Nassr nuk arriti të fitonte mbrëmë në finalen e King Cup ndaj Al Hilal.

Një video e Cristiano Ronaldos është duke u bërë virale në rrjetet sociale, shkruan Indeksonline

Kur skuadrat ishin duke goditur penalltitë, kamerat kapen momentin kur ylli i Kombëtares së Portugalisë po lutej.

Ajo që i ka befasuar tifozët është mënyra se si lutet ish-sulmuesi i Real Madridit.

Ronaldo kryqëzohet dhe bie në sexhde, duke bërë një veprim interesant – apo më mirë të themi lutje në dy fe.

Kujtojmë që Cristiano Ronaldo dhe Al Nassr dështuan të fitonin tituj këtë edicion në Arabinë Saudite./Indeksonline/

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights