Shqipëria barazon rezultatin ndaj Kroacisë

Vjen goli i katër në takimin ndërmjet Kroacisë dhe Shqipërisë, duel ky në kuadër të Kampionatit Evropian 2024, raporton Sinjali.

Golin e dytë dhe të barazimit për Shqipërinë e ka shënuar Gjasula në minutat shtesë të takimit.
Rezultati aktual i takimit është 2:2.
Videon e golit mund ta shikoni më poshtë:

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights