Pritjes i erdhi fundi, sonte fillon Euro 2024

Nga sonte, për një muaj të tërë adhuruesitë e futbollit do të përjetojnë kënaqësi me ndeshjet e Euro 2024.

Gjermania, nikoqiri i këtij Kampionati Europian, sonte e starton këtë kompeticion më të rëndësishëm në futbollin e Europës.

Kombëtarja e menagjuar nga Julian Nagelsmann sonte takohet me Skocinë, në stadiumin “Allianz Arena” në Mynih.

Takimi nis nga ora 21:00 dhe është i vetmja ndeshje për këtë ditë.

Kujtojmë që të shtunën luhen tri ndeshje tjera, përfshi këtu edhe Kombëtaren e Shqipërisë.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights