Mourinho i befason të gjithë me skuadrën e re

Jose Mourinho pritet t’i shokojë të gjithë me vendimin rreth të ardhmes së tij.

Duket se Mourinho ka vendosur që karrierën e tij ta vazhdojë në Arabinë Saudite.

Trajneri portugez ka marrë një ofertë miliona dollarësh nga klubi Al-Qadsiah.

Ky ekip ka treguar interes të veçantë për Mourinhon dhe negociatat mes dy palëve mund të ecin shpejt në javët e ardhshme.

Kjo skuadër në fakt nuk bën pjesë në Superligën e Arabisë, por po udhëheqin bindshëm Ligën e Parë dhe nga sezoni i ri do të jenë në elitën e futbollit arab.

Negociatat mes palëve tanimë kanë filluar dhe Mourinho së shpejti pritet të zyrtarizohet si trajner i ri i Al-Qadsiah.

Kujtojmë se tre muaj më parë, Mourinho u shkarkuar nga detyra e trajnerit tek skuadra e Romës.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights