Këtu mund ta shikoni LIVE meçin mes Joshuas dhe Ngannou

Një super meç do të zhvillohet mes Anthony Joshua dhe Francis Ngannou.

Të dy boksierët do të përballen në Riad, Arabi Saudite, duke filluar nga ora 23:50.

Ylli britanik është në një seri fitoresh me tre ndeshje, duke mposhtur Jermaine Franklin, Robert Helenius dhe Otto Wallin.

Sa i përket Ngannou, ish- kampioni i peshave të rënda të UFC- së përballet me ‘AJ’, pas një paraqitje fantastike që kishte ndaj Fury dhe kjo do të jetë vetëm lufta e tij e dytë në boksin profesionist.

Duelin mund ta shihni duke klikuar: KËTU

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights