KËTU mund ta shikoni LIVE duelin mes Tyson Fury dhe Oleksandr Usyk

Tyson Fury dhe Oleksandr Usyk do të përballen sonte në meçin për titullin kampion të peshave të rënda.

Kjo përballje pritet të fillojë rreth orës 23:50 dhe njëkohësisht po cilësohet si meçi i shekullit.

Të dy boksierët kanë arritur në stadium dhe po bëjnë përgatitjet finale.

Ndeshjen mund ta shihni LIVE duke klikuar KËTU.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights