29.1 C
Pristina
E mërkurë, 19 Qershor, 2024

Kabashi demanton të gjithë: Me na ardhë neve oferta 1 milion euro për Dellovën, me tupana e përcjellim

Presidenti i Ballkanit, Arsim Kabashi, në një intervistë në emisionin A PLAY në ATV, foli për ofertën që ka pasur nga një klub amerikan për Lumbardh Dellovën.

Ai tha se shifrat që janë përmendur se janë ofruar 1 milionë euro për Dellovën, nuk janë të vërteta.

“Dellova është më i miri në Kosovë dhe është shpallë lojtari më i mirë i vitit, është lojtar i shkëlqyeshëm. Është e vërtetë se ka pasur një ofertë për Dellovën prej New York City-t, por nuk është e vërtetë ato shifrat prej 800 mijë, 1 milion, se me kanë 800 mijë, 1 milionë, ne e marrim Dellovën bashkë, shkojmë atje dhe e përcjellim me tupana”, tha Kabashi.

Ai tha se Liga e Kosovës ende nuk është në atë nivel që me shitë lojtarë 1 milion euro. /atvlive.tv

Intervistën e tij të plotë në A PLAY e gjeni në videon më poshtë:

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights