Gazetarja nga Shqipëria: De Biasi trajner i duhur për Kosovën

Modertorja e njohur shqiptare, Enkeleida Zeko ka qenë e ftuar në emisionin ‘A PLAY’ në ATV.

Zeko në këtë emision të sportit ka deklaruar që kombëtarja e Kosovës duhet të zgjedh italianin Gianni De Biasi për selektor.

Sipas saj ish trajneri i kombëtares shqiptare e ka dëshmuar vetën dhe e njeh shumë mirë mentalitetin shqiptar.

Për më shumë intervistën mund ta ndiqni nga minuta e 1:00-12.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights