“Forma e jashtëzakonshme e Albion Rrahmanit, e la rezervë sulmuesin serb te Rapid Bukureshti”

Në emisionin A Play këtë të diel ishte i ftuar gazetari Petrit Miftari, duke folur për futbollistët e kombëtares së Kosovës ai potencoi formën e dobët të lojtarëve si Florent Muslija apo Qëndrim Zyba si dhe periudhën e jashtëzakonshme të Albion Rrahmanit tek Rapid Bukuresht!

“Forma e jashtëzakonshme e Albion Rrahmanit, e la rezervë sulmuesin serb te Rapid Bukureshti” – tha Miftari

Emisionin e plotë mund ta ndiqni më poshtë:

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights