Eskluzive: Klubi i Barcelonës gjatë verës vjen në Prishtinë

Në emisionin ‘A PLAY’ këtë javë ka qenë i ftuar tifozi i klubit të Barcelonës, Granit Neziri.

Në televizionin ATV, Neziri i cili është pjesë e grupit Penya Kosovar Del Futbol Club Barcelona ‘ka bërë të ditur që ata janë në bisedime me drejtuesit e Barcelonës për t`i sjell në Prishtinë legjendat e këtij klubi.

‘Unë jam anëtar i ‘Penya Kosovar Del Futbol Club Barcelona’ pasi jam këtu po dua të zbulojë se jemi duke punuar që këtë vit të organizojmë një ndeshje në Prishtinë mes legjendave të futbollit kosovar dhe atyre te Barcelonës në Prishtinë’ tha Neziri.

Për më shumë ndiqeni intervistën ku Neziri ishte përblallë Durim Kastratit, tifoz i Real Madridit.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights