Edhe yjet shohin fitore për Shqipërinë, Meri Shehu bën parashikim për Kombëtaren

Ditën e sotme, Kombëtarja shqiptare, do të përballet me Kroacinë në orën 15:00, në stadiumin “Volfsparkstadion” të Hamburgut.

Astrologia Meri Shehu, ishte në Top Arena, ku ka bërë parashikimin e saj për këtë ndeshje, e sipas yjeve, ajo thotë se Shqipëria ka shanse për të fituar.

“I kam parë yjet me seriozitet dhe në mes të të gjithave më doli Plutoni, që do të thotë është planeti i metamorfozës…Por sinqerisht, ne kemi shanse të papara të ringjallemi nga ai hiri i ndeshjes së parë. Mendoj se e kemi shansin e metamorfozës. Shanset për një ndryshim ekzistojnë. Yjet shohin fitore për Shqipërinë”, tha ajo.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights