Alban Lumi: Finalja e Kupës së Kosovës duhet të zhvillohet në fshatin Mushtisht

Gazetari Alban Lumi i ftuar në emisionin ‘A PLAY’ në televizionin ATV, e ka komentuar formën e mirë që po kalojnë dy klubet nga Suhareka, FC Ballkani dhe FC Suhareka.

Lumi me shaka ka deklaruar që nëse në finale të Kupës shkojnë këto dy klube, atëherë finalja duhet të zhvillohet në komunën e Suharekës.

Ballkani dhe Suhareka po mendoj që më mirë do të ishte me lujt në fshatin Mushtisht ose Studenqan, janë disa fshatra që kanë kontribuar shumë’ tha Lumi.

Emisionin e plotë mund të shikoni më poshtë:

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights