Publikohet një pjesë e këngës së Edona James

Edona James do ta provojë veten edhe në muzikë.

Pasi u bë e njohur në Big Brother Kosova, Edona tashmë ka gati projektin e saj të ri muzikor.

Ajo ka ndarë për fansat një pjesë të këngës dhe lë për të dëshiruar mënyra se si këndon…

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights