Nuk do ta besoni kush ishte i dashuri i Loredanës para Mozzi

Loredana Zefi dhe Shindy, të dy nga

Luzerni janë shumë të njohur momentalisht në skenën e repit gjerman.

Por, spekulimet po shkojnë deri te dyshimet se të dy këta në të kaluarën ishin më shumë se vetëm kolegë.

Mediat shkruajnë se Loredana dhe Shindy ishin në lidhje, këto thashetheme janë duke qarkulluar tash e një kohë, e Shindy dhe Loredana mund të bashkëpunojnë në të ardhmen mes vete.

Reperi qe nga mediat zvicerane raportohet si ish i dashuri i Loredanës.Loredana vjen nga kantoni i Luzernit në Zvicër, ndërkaq, siç shkruajnë mediat zviceriane, ajo u kyç në muzikë falë reperit Mozzik.

Reperi kosovar e ka mbështetur Loredanën që nga fillimi e së bashku e kanë edhe këngën “Bonnie & Clyde”.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights