Mozzik gjen lumturinë në krahët e Lotinës

Së fundmi është përfolur për një marrëdhënie dashurie mes Mozzik dhe Lotina Hazirit.

Dyshja ende nuk kanë konfirmuar ende asgjë.

Mirëpo ata së bashku kanë udhëtuar në Afrikë, për të kaluar pushimet pranë njëri tjetrit.

Siç duket nga fotot, Mozzik ka gjetur sërish lumturinë. Në Instagramin e tij reperi ka publikuar foto të shumta ku shihet duke buzëqeshur dhe i lumtur.

Dje reperi nga Ferizaj ka postuar në Instagram një foto të Lotinës. Edhe pse nuk dukej fytyra e saj, dallohej mjaftë mirë që ishte ajo.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights