Afrona bën veprimin e papritur ndaj Bleros

Vetëm 24 orë pas publikimit të podcastit të Afrones dhe Bleros kanë nisur risitë nga ta.

Dyshja kanë filluar të suportojnë njëri-tjetrin në “Instagram”, duke dhënë shembull tek të gjithë.

Blogerja në “Instastory” publikoi projektin e ri të këngëtarit të cilën e lansoi ditë më parë.

“Suportimi është çelësi” shkroi biondja krahas postimit ku duket se mes tyre janë shuar mosmarrëveshjet dhe mbase si dihet mund të ndodh edhe ribashkimi.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights