13.4 C
Pristina
E shtunë, 15 Qershor, 2024

Vdes pjesëtari i Policisë së Kosovës

Familja Gashi nga fshati Lluzhan njofton të gjithë miqtë dhe farefisin se ndërroj jetë më i dashuri ynë Eqrem ( Hamdi) Gashi- Rreshteri i Policisë së Kosovës.

“Me dhimbje te thelle ju njoftojm qe sot ne mengjesin e hershem ka nderruar jete Babi jone, Eqrem Gashi. Varrimi i te ndjerit eshte neser. Sapo te caktohet ora e varrimit ju njoftojm. Prehu ne paqe, Babi jone i dashur dhe i nderuar!!! Po me dridhen duart dhe po e ndjej nje dhimbje te papershkrueshme tani qe po e shkruaj kete njoftim”, ka shkruar e bija e të ndjerit në facebook.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights