Theren me thika disa të rinj te Parku i Qytetit në Prishtinë

Theren me thika disa të ri te Parku i Qytetit në Prishtinë.

Rasti ka ndodhur para pak minutave.

Sipas pamjeve të cilat i ka siguruar Indeksonline, shihet qe në këtë përleshe janë të përfshirë disa persona dhe se ngjarja ka ndodhur te Parku i Qytetit në Prishtinë.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights