Stuhitë e forta dhe shirat e rrëmbyeshëm shkaktojnë kaos në Ulqin

Që nga e hëna, Ballkani është përfshirë nga stuhi të forta të shoqëruara me reshje të dendura shiu dhe breshrit.

Pamjet e siguruara nga ATV tregojnë kaosin që kanë sjellë këto stuhi të fuqishme në Ulqin. Stuhia ka shkaktuar dëme të konsiderueshme në infrastrukturë dhe ka shkulur pemët.

Gjithashtu, reshjet e dendura të shiut kanë shkaktuar edhe vërshime në pjesë të ndryshme të qytetit. /atvlive.tv

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights