Studentët rrezikojnë jetën duke u fshehur nga sulmuesi i cili la të vdekur disa persona me armë zjarri

Një sulm i rëndë ka ndodhur në një institucion arsimor në Pragë. Një person i armatosur ka vrarë dhe plagosur disa persona.

Sipas informacioneve paraprake nga policia bëhet fjalë për një numër të viktimave dhe të të plagosurve në këtë rast.

Në anën tjetër, në rrjetin social “X” është publikuar edhe një fotografi e sulmuesit i cili shihet në një ndërtesë në pozicion të lartë.

Gjithashtu, në rrjete sociale janë publikuar edhe fotografi të studentëve duke ikur me vrap pas sulmit.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights