35.6 C
Pristina
E mërkurë, 17 Korrik, 2024

Rrihen mes veti ortaket në Prishtinë: Njëra në spital e tjetra në burg

Një grua në Prishtinë ka raportuar për dhunë fizike nga ortakja e saj.

Rasti ka ndodhur mëngjesin e të mërkurës.
Viktima ka pranuar tretman mjekësor ndërsa e dyshuara është arrestuar.

“Prishtinë 03.07.2024 – 07:00. Viktima femër kosovare ka raportuar se është sulmuar fizikisht nga e dyshuara femër kosovare (ortakja e saj). Viktima ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa e dyshuara është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, njofton policia.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights