Raportohet se është vrarë blogeri i njohur shqiptarë në Shkup dhe 3 persona tjerë janë plagosur

Një incident i armatosur ka ndodhur mbrëmë në Shkup, gjegjësisht në rrugën e njohur si Rruga e Plastikave.

Sipas informacioneve të para që ka arritur të siguroj Klan Maqedoni në këtë përleshje me armë ka vdekur blogeri i njohur, Amar Ismani. Aty janë përfshirë disa persona ndërsa janë plagosur edhe 3.

Në vendin e ngjarjes janë parë automjete të ndihmës së shpejt dhe një numër i madh i policisë.

Më shumë detaje Ministria e Brendshme do të njoftoj gjatë ditës.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights