Plaku që u bë katolik: Albin Kurti është kundra Drenicës, e ajo ju çliroi e ti po shan bre…

Rifillon sezoni i ri i emisionit Kojshia Show. Këtë të diel, të ftuar ishin hoxhë Zekerija Idrizi që jeton dhe vepron në Gjermani, Ndreke Kelmendi nga Skenderaj, i cili së fundmi u konvertua në katolik, si dhe imami njohur nga Shqipëria, hoxhe Dritan Beqiri.

Ndreke Kelmendi nga Skenderaj, gjatë emisionit deklaroi se Albin Kurti është kundër Drenicës.

Për ta dëgjuar deklaratën e plotë të tij, shikoni videon nga minuta 39:00.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights