Përfundon ceremonia e varrimit të Liridona Ademajt në fshatin e saj të lindjes

Është rivarrosur trupi i Liridona Ademajt në fshatin Rracaj të Gjakovës,

Ajo me kërkesë të familjes është zhvarrosur nga varrezat e fshatit Cërmjan, shkruan Sinjali.

Kujtojmë se Policia e Kosovës ka arrestuar tre persona për rastin e vrasjes së Liridona Murselit, në mesin e tyre edhe bashkëshortin që dyshohet se e pagoi vrasjen e saj.

Vrasja e Liridonës ndodhi më 29 nëntor në rrugën “Dalip Alshiqi” në Prishtinë, ku dyshohet se familja Murseli fillimisht u përballën me disa grabitës, të cilët ua morën gjësendet me vlerë dhe më pas të shtënave me armë, lanë të vdekur 33-vjeçaren.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights