Parashikimi i motit për sot, sa do të arrijnë temperaturat maksimale

Ditën e sotme parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira.

Gjatë pasdites ka mundësi të ketë ndonjë reshje të izoluar, kryesisht në zonat malore, njofton Meteo Kosova, transmeton Sinjali.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 14 deri në 16°C, ndërsa ato maksimale prej 29 deri në 32°C.

Era do fryjë drejtimesh të ndryshme me shpejtësi prej 10-38 km/h.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights