Pamje nga vendi i ngjarjes ku dyshohet se burri vrau gruan në Pejë

Një rast tragjik ka ndodhur në Pejë mëngjesin e sotëm, ku një burrë dyshohet se e ka vrarë gruan e tij.

Driton Rugova nga policia rajonale e Pejës, e ka konfirmuar se sot rreth orës 08:15 janë informuar se në rrugën “Bill Clinton”, ka ndodhur një rast dhe se policia me ekipin mjekësor kanë dal në vendin e ngjarjes.

Sipas tij ekipi mjekësor e ka konstatuar vdekjen e viktimës.

“I dyshuari i këtij rasti është arrestuar dhe ndodhet në objektet e Stacionit Policor në Pejë”, ka thënë ai.

ATV ka siguruar pamjet e vendit të krimit, ku shihen vetura të policisë para ndërtesës ku dyshohet se një burrë vrau gruan e tij. /atvlive.tv

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights