Nuk kursehet as në publik, Princ Leka puth të dashurën

U bë kohë që Princ Leka dhe e dashura e tij më e re, Blerta Celibashi nuk fshihen më prej syrit të publikut.

Sakaq, ata janë parë së fundmi në momente romantike me njëri-tjetrin.

Teksa kanë qenë në një qendër tregtare dhe teksa ishin duke zbritur shkallët, vërehet Princ Leka teksa puth të shoqen.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights