Njihuni me dy binjakët 61 vjeç nga Mitrovica që jetojnë të pandarë

Dy vëllëzirit nga Mitrovica, Florent dhe Afrim Beqiri janë binjakë dhe nuk dallojnë aspak me njëri-tjetrin.

Dy mitrovicasit të cilët janë të njojur në hendbollin e Kosovës thonë se jetën e kalojnë të pandarë.

Megjithatë, “fati” i tyre deri tash nuk ishte krejt i njëjtë. Njëri tregon se është i martuar dhe ka dy fëmijë, derisa tjetri ëdhtë beqar.

Ata janë 61 vjeç dhe në një rrëfim në T7 kanë thënë se kanë dallim mes vete vetëm 15 minuta. /Jepi zë

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights