Ngjarje tjetër tragjike: Vritet një 52-vjeçar në Prishtinë, dyshohet se u ther për vdekje nga dhëndri i tij

Gazeta Sinjali pak më parë raportoi për një ngjarje tragjike që ka ndodhur në rrugën ‘Ali Vitia’ në Prishtinë, ku një person është therur me thikë dhe fatkeqësisht nuk ka arritur t’i përballojë plagët e marra.

Burimet e Sinjalit brenda Emergjencës kanë bërë me dije se viktima është Ali Kosova, 52-vjeçar.

Ai u dërgua në gjendje te rëndë në QKUK, ku humbi jetën.

Të njëjtat burime njoftuan se i dyshuar është dhëndri i viktimës.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights