Ndërron jetë gazetarja Marina Gjeloshaj-Vukpalaj

Është ndarë nga jeta gazetarja nga Tuzi, Marina Gjeloshaj Vukpalaj.

Lajmin e kanë dhënë disa nga të afërmit e së ndjerës.

“Kolegen gazetare prej Tuzit, Marina Gjeloshaj Vukpalaj kam me mbajtë mend për buzëqeshjen, dhe pozitivitetin e saj karshi tjerëve. Lajmi për ikjen e parakohshme të Marinës në amshim asht i trishtë për familjen, miqtë dhe kolegët e saj. Pastë dritë shpirti yt i bardhë!”, thuhet në një postim.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights