Ndahet nga jeta gazetari dhe aktori kosovar

Ka ndërruar jetë figura e njohur mediale, Fisnik Vejsa.

I ndjeri për një kohë të gjatë ishte pjesë e KohaVisionit me emisionin “Fauna Jonë”.

Po ashtu pjesë e emisionit “O sa Mirë”, si dhe në televizionin Tribuna.

Lajmin për vdekjen e tij e kanë dhënë familjarët në rrjete sociale.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights