Natë e kobshme: Tre të vdekur në Prizren

Tre persona kanë humbur jetën tragikisht në një aksident trafiku sonte në autostradën “Ibrahim Rugova”, raporton Gazeta Sinjali.

Siç mëson Sinjali, tre viktimat janë të moshave të reja dhe dyshohet se vdiqën gjatë një gare me automjete.

Policia dhe të gjitha njësitë përkatëse ndodhen tashmë në vendin e ngjarjes.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights