Momenti kur autori zbraz armën ndaj kushëririt në Durrës

Një 24-vjeçar u qëllua mbrëmjen e së martës me armë zjarri në këmbë në zonën e Shënavlashit në qytetin e Durrësit.

Pas ngjarjes, i riu u paraqit në spital për ndihmë mjekësore.

Kur kanë kaluar rreth 24 orë nga ngjarja, ABC News ka siguruar pamje nga momenti i plagosjes së të riut.

Ai dyshohet se është qëlluar me armë nga kushëriri i tij.

Në pamje shfaqet autori, i cili afrohet dhe qëllon pa asnjë drojë në drejtim të tij, duke i shkaktuar plagë në gjymtyrë.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights